Acuvue Oasys for Astigmatism (6 db lencse)
11 890 Ft
11 890
További kiszerelések
Gazdaságos
alternatíva

Visszafizetési garancia
TopVue Premium for Astigmatism (6 db lencse)
Raktáron- Magas légáteresztő képesség
- Egész napos viselési kényelem
- Nátrium-hialuronát kenés
- Visszafizetési garancia
Csomagtervek
Ingyenes ajándék akár 2 550 Ft értékben, 24 000 Ft feletti rendelések esetén
Tulajdonságok - Acuvue Oasys for Astigmatism (6 db lencse)
Gyártó: | Johnson and Johnson |
---|---|
DIA: | 14.50 |
BC: | 8.60 |
Csomag méret: | 6 lencse |
Lejárat: | több, mint 12 hónap |
Oxigénáteresztő képesség: | 129 Dk/t |
Csere ütemterve: | 14 nap |
Víztartalom: | 38% |
Terméknév: | Acuvue Oasys for Astigmatism |
Cilinder erőssége: | -0.75-től -2.75-ig |
Dioptria tartomány: | -9.00-től +6.00-ig |
Lencse anyag: | Senofilcon A |
Kiterjesztett vagy éjszakai viselet: | Igen |
UV-szűrő: | Igen |
Orvostechnikai eszköz: | Igen |
Vélemények
99%
143 vásárlónk ajánlja ezt a terméket
a vélemények nincsenek ellenőrizve
Hozzászólások (19)
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e raktárkészleten ez a lencse: Acuvue Oasys For Astigmatism (x6), BC: 8.6, PWR: -3.25, CYL: -2.75, AX: 180° Csak akkor rendelném meg ezt a típust, ha nem kell rá 2 hónapot várni.
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Vásárló!
Raktárkészletünkről az adott termékoldalon tud információhoz jutni, mégpedig a paraméterek beírásával, majd frissítsen az oldalra, hogy az aktuális készlet szerint jelenítse meg weboldalunk a várható feladási dátumot.
Érdeklődni szeretnék, hogy Acuvue oasys for astigmatism lencséből van-e Önöknek raktáron vagy tudnak-e rövid határidővel rendelni az alábbi két paraméterrel. Dioptria (PWR) : -2,75 Görbület (BC) : 8,6 Cylinder (CYL) : -0,75 Fok : 110 és Dioptria (PWR) : -2,75 Görbület (BC) : 8,6 Cylinder (CYL) : -1,25 Fok : 180°
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Vásárló! A termék megadott paraméterekkel jelenleg elérhető raktárkészletünkön, azonban ez változhat a rendelések számával. Kérjük, rendelése előtt ellenőrizze azt a termékoldalon a paraméterek beírásával, majd frissítsen az oldalra, hogy a feladási dátum szerint információt kaphasson a termék elérhetőségéről. Érdemes ellenőrzésképp megnövelni a mennyiséget, hogy valóban több darabból is rendelkezünk-e, készen a feladásra.
Kedves Alensa Csapat! Létezik Acuvue Oasys for Astigmatism lencséből 30 napos verzió is vagy csak fenti 14 napos? Köszönöm.
Megjegyzés bejelentéseKedves Balázs!
Az Acuvue Oasys for Astigmatism egy kétheti (14 napos) kontaktlencse, 30 napos változat ebből a típusból nem létezik.
Üdvözlettel,
Alensa
Szeretnék lencsét rendelni de az a problémám hogy nekem a B.C 8.8 és nem találok ilyet.akkor hogy tudok rendelni?
Megjegyzés bejelentéseKedves Dorottya!
Több lencse is van a kínálatunkban, ami 8.8-as BC-vel rendelkezik. Azonban kérjük, kérje ki szakember véleményét arról, hogy melyik lencse lenne Önnek a leginkább megfelelő, valamint rendelés előtt ajánlott a próbalencse hordása, amit szintén optikában tud igényelni.
Üdvözlettel,
Alensa
T. Cím! Minden adatot be tudtam írni de a DIA és a BC adatok itt fixek. Nekem BC 8.7 DIA 14.4 PWR -2.50. CYL -2.25 AX 180 Ilyen paraméterekkel akkor nincs ilyen lencse? Eddig a Frequency Excel toric lencsét használtam, de az megszűnik.
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Takács Tímea!
A BC és DIA paraméterek a legtöbb lencséknél nem változtathatóak. 1-2 tized milliméter eltérés az értékekben általában még nem okoz problémát, azonban mindenképpen javasoljuk, hogy saját egészsége érdekében konzultáljon szemész szakorvossal az új lencsére való váltással kapcsolatban rendelés előtt.
Üdvözlettel,
Alensa
Problémamentes rendelési folyamat, a csomag időben ideért. A lencsék nagyszerűek, egy idő után észre sem veszem, hogy a szememben vannak.
Megjegyzés bejelentéseEnnél a lencsénél nem tudom kiválasztani a domináns értéket. Segítenének kérem?
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Kérdező!
A domináns-nem domináns érték egyes multifokális lencséknél választható csak ki (pl. Biofinity Multifocal). A tórikus lencsék nem rendelkeznek domináns értékkel.
Üdvözlettel,
Alensa
Tisztelt Alensa! Hogyan lehet Önkkel telefonon kapcsolatba lépni? Problémara keresek választ. Köszönöm
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Halász Tímea!
Az info@alensa.hu e-mail címen, illetve a 0614088300-ás telefonszámon tud kapcsolatba lépni ügyfélszolgálatunkkal.
Üdvözlettel,
Alensa
Helló , kontaktlencsét szeretnék vásárolni, de nem találom az alensa átvételi pontok listáját, merre találhatom ezt ?
Megjegyzés bejelentéseTisztelt Zsófia!
Az átvételi pontok listáját ide kattintva érheti el.
Üdvözlettel,
Alensa
Tökéletesek a lencsék. Szinte nem is érzem, hogy a szememen lenne. Több órai használat után sem irritálja a szemem. Irodai munkát végzek, tehát a szemem folyamatosan ki van téve a folyamatos koncentrációnak. Korábban a monitor előtt töltött munka során kiszáradt a szemem és folyékony könnyet kellett használnom. Erre ezzel a lencsével egyáltalán nincs szükségem. Bátran ajánlom mindenkinek, nem fog benne csalódni. A szállítás villámgyors, rendeléstől számított másnap megkaptam a terméket. Az ára szerintem elfogadható, ugyanis más lencséhez több könnycseppet használtam.
Megjegyzés bejelentéseNagyon jó àr,gyors kiszàllítàs! Elègedett vagyok! :-)
Megjegyzés bejelentéseElégedett vagyok, ezt a vevőszolgálatosnak is mondtam. Korrekten kezelik a megrendeléseket, és a vásárlókat.
Megjegyzés bejelentéseAz Alensa webáruházban príma áron vásároltam Acuvue Oasys lencséket, kiegészítpőket. A kontaktlencsék minősége rendben van.
Megjegyzés bejelentéseNem értem, hogy az optikában miért olyan drága a kontaktlencse. Összességében ajánlom az Alensa webáruházat. A termékek árai sokkal olcsóbbak. Acuvue oasys astigmatism kontaktlencsék eredeti dobozban jöttek. A lencsékkel jól láttam, kényelmes volt.
Megjegyzés bejelentéseA legkényelmesebb kontaktlencse a világon. Nekem ez az egyetlen ami bevált, nincs is szándékomban újat kipróbálni.
Megjegyzés bejelentéseGyors volt a kiszállítás, az Acuvue O. Asztigmatism lencsék ára is rendben van, és a kiszállítás is olcsó volt. Visszajáró leszek az Alensa webshopba.
Megjegyzés bejelentéseIlyen olcsón nem találtam még asztigmatizmusra kontaktlencsét. Az Alensa webáruházból egyszerűen tudtam rendelni, és a szállítás is gyors volt.
Megjegyzés bejelentéseAcuvue Oasys asztigmatizmusra kontaktlencse folyadékkal ilyen olcsón nem találtam! Az ár mellett kedvesek az ügyfélszolgálatosok, és azon vannak, hogy segítsenek. Emailre hamar válaszolnak. Gyors a szállítás.
Megjegyzés bejelentéseJó napot! Én a terméket Gelone kontaktlencse folyadékkal vásároltam. Eddig még nem használtam Gelonét, de meg vagyok elégedve vele. Szilvia
Megjegyzés bejelentése