Carrera Carrera 152/S 6LB/HA
Női
Férfi
Tulajdonságok
Szemüveg méretei
146 mm
17 mm
145 mm
47 mm
60 mm
Raktáron
Webáruházi raktáron
Útnak indítás becsült dátuma
szerda 03.11.
Ingyenes kiszállítás erre a termékre
Ingyenes ajándék akár 2 200 Ft
értékben, 24 000 Ft
feletti rendelések esetén
Hitelességi garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia teljes szemüvegekre
Ár
50 490 Ft
50 490
Fotó illusztráció
A Carrera márkáról
Szeretne eredetinek és szokatlannak tűnni? Hagyja, hogy szemüvege önmagáért beszéljen, és tegyen egy merész lépést a Carrera merész dizájnjaival. A híres olasz márka jellegzetes szemüvegeket kínál, akár téglalap, kerek vagy négyzet alakúak.
Erről a szemüvegről
A napszemüveg ma már nem csak praktikus védelmet nyújt a szemnek a napsugárzás ellen. Ma már minden stílusos ruha nélkülözhetetlen részét képezik, és jellegzetes divatos kiegészítők, amelyek kiemelhetik a személyiséget és az egyéniséget. AHavanna a szemüvegkeretek egy meghatározott színe, és a dizájn minden szemüvegnél más. Minden szemüveg eredeti, egyedi mintázattal rendelkezik, amely kissé eltérhet a mintafotótól.
A dupla gerenda remek példája a sikeres retró dobásnak. Gyakran "kettős hídként" emlegetve, garantáltan felkelti a figyelmet, mint jellegzetes tulajdonsága, amely stílusossá és divatossá teszi szemüvegét. Egy divatos szemüveg design, amely követi az aktuális divattrendeket. A keret domináns anyaga a fém, amely mindig elegáns és minimalista megjelenésű. A napszemüvegek UV-szűrője 400, ami azt jelenti, hogy blokkolja az összes UV-sugárzást akár 400 nanométeres hullámhosszig. Ez magában foglalja az UVA és UVB sugárzást is. Ez az UV-szűrő elengedhetetlen része egy jó napszemüvegnek. Jelenléte átfogó szemvédelmet nyújt a káros UV-sugárzással szemben, és hozzájárul a szemek hosszú távú egészségéhez. A szemüveg a fénysugarak 18-43%-át engedi át, a lencsék pedig közepesen sötét színűek. A napszemüveg mérsékelt napfényre alkalmas. A virtuális tükörnek köszönhetően ezeket a szemüvegeket azonnal felpróbálhatja, akár otthona kényelméből. A szemüveg eredeti tokban vagy táskában érkezik a gyártótól. A lencsék ápolására alkalmas mikroszálas tisztítókendő is szép kiegészítője a szemüvegnek.
Mindig eredeti
Az Alensa.hu oldalon csak eredeti szemüvegeket talál, a kisebb márkáktól a világhírűekig. Minden szemüveg modellünk van raktáron, és a lehető legrövidebb időn belül kiszállítjuk Önnek. Célunk, hogy ügyfeleink a lehető legelégedettebbek legyenek. Ha bármire szüksége van, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz, teljes mértékben készséggel állunk rendelkezésére.