Carrera Carrera 8848 VZH
Fénykép illusztráció















A Carrera-ról
Szeretne eredeti lenni és elragaszkodni a megszokottól? Hagyja, hogy szemüvege önmagáért beszéljen, és tegyen egy bátor lépést a Carrera merész modelljeivel. A híres olasz márka megkülönböztető szemüveget kínál, akár a téglalap, a kerek vagy a négyzet alakú kialakítást preferálja.
A szemüvegről
Téglalap formájúak, így remekül illenek a kerekebb arcokhoz. A keret színe barna, amely könnyen viselhető sötét hajjal és egyben klasszikus szín is a mindennapi viselethez. Ezeket a kereteket rugalmas zsanérral látják el, amely kiváló komponens azok számára, akik gyakran leveszik a szemüvegüket! Az anyag főként fémből készül, amely nemcsak rendkívül tartós, de elegáns és stílusos megjelenést is biztosít. Szeretné látni, hogy ezek a szemüvegek tökéletesen illenek-e Önhöz? Tekintse meg őket közelebbről a virtuális felpróbálás funkció segítségével! Ezeknek a kereteknek elegáns matt bevonata van.Eredeti termékek
Csak eredeti márkákat és termékeket értékesítünk. A szemüvegek az Alensa-tól való megrendelés esetén a legtöbb esetben raktáron vannak, így a lehető legrövidebb idő alatt az Ön ajtajáig tudjuk azokat szállíttatani. Törekszünk a legteljesebb vevői elégedettségre. Amennyiben termékeink nem felelnek meg az elvárásainak, kérjük, lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálati munkatársainkkal, akik a legjobb megoldás elérésére törekednek.
Carrera Carrera 8848 VZH
-27%
46 750 Ft
34 090 Ft
Vásárlás